Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 87 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
266 000 AZN
3 060 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
87 m²
Sahə
14 / 17
mərtəbə
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 87 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Nərimanov metrosun addımlıq məsafədə, Saatlı binanın yanında !!! İdeal bölgü, skvaznoy, qanuni 2 otaq, 2 sanitar qovşaq və balkon !!! - 17/14 - 87 kv - qanuni 2 otaq Şirkət xidməti 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Cavadxan küç.
Bütün 351 təklifə baxmaq
№ 6031781
•
Baxış sayı: 382
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 21:18
266 000 AZN
3 060 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
87 m²
Sahə
14 / 17
mərtəbə
Zamiq bey
Vasitəçi (agent)
New House Memar Əcəmi
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Cavadxan küç.
Bütün 351 təklifə baxmaq