Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 234 m²,
Sahil m.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
870 000 AZN
3 720 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
234 m²
Sahə
7 / 19
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 234 m²,
Sahil m.
4 otaqlı yeni tikili, tam təmirli mənzil satılır. Mənzil bütün əşyalarla birlikdə təqdim olunur. Ümumi sahəsi 234 kv.m-dir. İstənilən vaxt gəlib baxmaq mümkündür.
Bakı, Səməd Vurğun küçəsi
Bakı, Səməd Vurğun küçəsi
Xəritədə bax
Səbail r.
28 May m.
Sahil m.
Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 18:00
Bakı, Nəsimi r., Dilarə Əliyeva küç. 243
Bütün 701 təklifə baxmaq
№ 5948106
•
Baxış sayı: 119
•
Yeniləndi: Bugün, 10:23
870 000 AZN
3 720 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
234 m²
Sahə
7 / 19
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Sahibə Xanım
Vasitəçi (agent)
VİP House
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 18:00
Bakı, Nəsimi r., Dilarə Əliyeva küç. 243
Bütün 701 təklifə baxmaq