Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 101 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/20
Bütün şəkillər
+12 şəkil
470 000 AZN
4 650 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
101 m²
Sahə
13 / 14
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 101 m²,
Elmlər Akademiyası m.
Elmler Akademyasi ,Belvedere Rezıdence 3 Otaqlı menzil satılır.Bınada Temırsız ev yoxdu olanda bundan bahadı .Elave melumat uçun Elaqe saxlaya bılersınız .
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 18:00
Bakı, Nəsimi r., Dilarə Əliyeva küç. 243
Bütün 704 təklifə baxmaq
№ 5733426
•
Baxış sayı: 1592
•
Yeniləndi: Dünən, 19:41
470 000 AZN
4 650 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
101 m²
Sahə
13 / 14
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Islam Salmanov
Vasitəçi (agent)
VİP House
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 18:00
Bakı, Nəsimi r., Dilarə Əliyeva küç. 243
Bütün 704 təklifə baxmaq